TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Brooke (Jennifer Aniston) en Gary (Vince Vaughn) zijn al twee jaar samen, maar vooral Brooke is niet meer zo zeker van de relatie. Ze vindt dat Gary te weinig aandacht voor haar heeft. Ze wil graag dat hij meer zijn best gaat doen voor haar.
Brooke heeft een plannetje om ervoor te zorgen dat Gary haar weer ziet staan: ze dumpt hem. Klinkt als een gek plan. Toch is Brooke in The Break-Up verbaasd dat Gary haar ‘hints’ niet begrijpt.
Integendeel zelfs. Het was de bedoeling dat Gary Brooke zou gaan missen.
Dat hij haar terug zou willen en daar zijn best voor zou gaan doen. Maar Gary is niet van plan zich te laten piepelen.
Hij weigert uit hun appartement te vertrekken. Sterker nog: hij tovert het flatje waar ze samen wonen om tot een heuse bachelor pad, inclusief pooltafel.
Hoewel ze in de film exen spelen, sloeg tijdens de opnames van The Break-Up de vonk tussen Jennifer Aniston en Vince Vaughn over.
Die liefde was maar van korte duur: Jennifer en Vince waren van 2005 tot eind 2006 een stelletje.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'