TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Brooke (Jennifer Aniston) en Gary (Vince Vaughn) zijn al twee jaar samen, maar vooral Brooke is niet meer zo zeker van de relatie. Ze vindt dat Gary te weinig aandacht voor haar heeft. Ze wil graag dat hij meer zijn best gaat doen voor haar.
Brooke heeft een plannetje om ervoor te zorgen dat Gary haar weer ziet staan: ze dumpt hem. Klinkt als een gek plan. Toch is Brooke in The Break-Up verbaasd dat Gary haar ‘hints’ niet begrijpt.
Integendeel zelfs. Het was de bedoeling dat Gary Brooke zou gaan missen.
Dat hij haar terug zou willen en daar zijn best voor zou gaan doen. Maar Gary is niet van plan zich te laten piepelen.
Hij weigert uit hun appartement te vertrekken. Sterker nog: hij tovert het flatje waar ze samen wonen om tot een heuse bachelor pad, inclusief pooltafel.
Hoewel ze in de film exen spelen, sloeg tijdens de opnames van The Break-Up de vonk tussen Jennifer Aniston en Vince Vaughn over.
Die liefde was maar van korte duur: Jennifer en Vince waren van 2005 tot eind 2006 een stelletje.
Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen
09:03Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Dokter Deen, The Bourne Supremacy