TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Brooke (Jennifer Aniston) en Gary (Vince Vaughn) zijn al twee jaar samen, maar vooral Brooke is niet meer zo zeker van de relatie. Ze vindt dat Gary te weinig aandacht voor haar heeft. Ze wil graag dat hij meer zijn best gaat doen voor haar.
Brooke heeft een plannetje om ervoor te zorgen dat Gary haar weer ziet staan: ze dumpt hem. Klinkt als een gek plan. Toch is Brooke in The Break-Up verbaasd dat Gary haar ‘hints’ niet begrijpt.
Integendeel zelfs. Het was de bedoeling dat Gary Brooke zou gaan missen.
Dat hij haar terug zou willen en daar zijn best voor zou gaan doen. Maar Gary is niet van plan zich te laten piepelen.
Hij weigert uit hun appartement te vertrekken. Sterker nog: hij tovert het flatje waar ze samen wonen om tot een heuse bachelor pad, inclusief pooltafel.
Hoewel ze in de film exen spelen, sloeg tijdens de opnames van The Break-Up de vonk tussen Jennifer Aniston en Vince Vaughn over.
Die liefde was maar van korte duur: Jennifer en Vince waren van 2005 tot eind 2006 een stelletje.
Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest op het plein, Secret duets, Tears of the Sun