TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is zo'n beetje het horrorcliché aller horrorclichés: een groep mooie jonge mensen brengt een weekend door in een verlaten blokhut in een donker bos.
In The Cabin in the Woods is dat precies wat vrienden Dana, Holden, Marty, Jules en Curt (Chris Hemsworth) gaan doen. Beetje hangen, beetje drinken, beetje blowen, beetje feesten.
Klinkt als een ideale vakantie, maar het loopt anders. In de kelder van de hut stuiten de vrienden op een oud dagboek.
In dat dagboek staan gruwelijke gebeurtenissen beschreven die zich in de hut hebben afgespeeld. Wacht het vijftal hetzelfde lot?
The Cabin in the Woods is en blijft een horrorfilm. Het is dan ook niet gek dat het antwoord op de vraag hierboven een volmondig 'ja' is.
De manier waarop de jongeren in deze film aan hun einde komen is wel even een tikje origineler en verrassender dan in de meeste horrorfilms.
De makers van The Cabin in the Woods zijn duidelijk kenners van het horrorgenre. Ze kennen de clichés op hun duimpje en gebruiken die op een manier die je nog niet eerder gezien hebt.
Het was na de opnames in 2009 nog even spannend of The Cabin in the Woods überhaupt ooit uit zou komen: in 2010 ging productiemaatschappij MGM failliet. Pas toen Chris Hemsworth dankzij Thor uitgroeide tot een ster, verscheen de film alsnog.
De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'
17:48Ali B wordt al twee jaar gefilmd door documentairemaker Krista Arriëns: 'Ook thuis'
14:50Dit mogen we verwachten van het allerlaatste seizoen van Wortelboer & Van Rossem
13:31De trailer van het derde seizoen Dag & Nacht is verschenen