TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Cam Brady (Will Ferrell) is al vier termijnen congreslid. Binnenkort zijn er verkiezingen en aangezien er geen tegenkandidaten zijn, denkt Cam dat het met die vijfde termijn ook wel goed komt.
Tot zich vanuit het niets toch nog een kandidaat meldt: de onervaren Marty Chuggins (Zach Galifianakis). Brady leek lange tijd onaantastbaar, maar zijn populariteit is na een schandaal flink aan het dalen. De miljardairbroers Glenn en Wade Motch zien Brady maar al te graag verdwijnen en komen met Chuggins als tegenkandidaat op de proppen. De verkiezingsstrijd belooft in The Campaign een waar gevecht te worden.
Er zijn in The Campaign veel verwijzingen naar de echte politieke arena. Zo zijn Glenn (John Littgow) en Wade Motch (Dan Aykroyd) losjes gebaseerd op de gebroeders Koch. Hun familiebedrijf Koch Industries is meer dan 100 miljard waard. Zij hebben nauwe banden met de Republikeinse Partij.
Volgens ingewijden hebben ze inmiddels honderden politici voor hun karretje weten te spannen. Een van hen: Donald Trump.
The Campaign is op vrijdag 28 maart 2025 om 22:25 uur te zien op Comedy Central.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)