TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vijf jaar lang is spierbundel Richard B. Riddick op de vlucht geweest voor premiejagers die de prijs op zijn hoofd wilden innen.
Als hij hoort dat zijn oude kennis Imam degene is die achter de premie zit, reist Riddick naar de planeet Helion om Imam eens goed de waarheid te vertellen. Eenmaal op die planeet blijkt dat de zaken in The Chronicles of Riddick toch net iets anders liggen. Imam (Keith David) heeft helemaal geen prijs op Riddicks hoofd gezet. Hij heeft alleen het gerucht over die prijs de wereld in geholpen in de hoop spierbundel Riddick zo naar Helion te lokken.
Waarom zou Imam dat doen? Omdat Helion de hulp van een vechterbaas als Riddick goed kan gebruiken.
Op de planeet woedt namelijk een stevige burgeroorlog. Bovendien onderdrukken sekteleider Lord Marshal (Colm Feore) en zijn vertrouwelingen de Necromongers de plaatselijke bevolking. Lukt het Riddick om Marshal en zijn Necromongers te verslaan en Helion te bevrijden? Je ziet het in The Chronicles of Riddick.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los