TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een groep mensen wordt gedwongen het tegen elkaar op te nemen. Alleen de laatste overlevende krijgt zijn of haar vrijheid terug. Dat uitgangspunt klinkt vast bekend.
Er is ondertussen een aardig lijstje films die je op die manier kan beschrijven. The Running Man, The Hunger Games, Death Race en Battle Royale om er maar een paar te noemen. The Condemned past ook in dat rijtje.
De hoofdrolspelers geven direct aan wat voor toon deze film daarbij hanteert: voormalig worstelaar ‘Stone Cold’ Steve Austin en keiharde voormalig voetballer Vinnie Jones. Dit is dus een harde actieknaller met een hoog testosterongehalte.
Austin speelt de ter dood veroordeelde Conrad. Hij zit in een gevangenis in El Salvador, tot hij wordt vrijgekocht door de rijke mediamagnaat Breckel (Robert Mammone). Die heeft namelijk een plan bedacht om zijn zakken nog meer te vullen: hij laat tien ter dood verdeelde gevangenen tegen elkaar strijden op een verlaten eiland.
Als er na dertig uur nog maar één overlevende is, wordt die vrijgelaten. Via een livestream kunnen mensen de heftige strijd volgen.
In The Condemned zijn Steve Austin en Vinnie Jones keiharde rivalen, maar op de set konden ze wel met elkaar lachen. Zo plaatste Austin opblaaspoppen in Jones’ kleedkamer. Daar plaatste hij ook vijftig gesigneerde foto's van zichzelf.
The Condemned is op vrijdag 31 oktober 2025 om 20:30 uur te zien op SBS9.
Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony
10:20Terugkijken: Marco Borsato over zijn intimiteitsvacuüm in Linda's Wintermaand
09:13Realityserie URK! krijgt veertiende seizoen