TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Londen, eind jaren 70. Alleenstaande moeder Peggy moet in haar eentje haar vier kinderen op zien te voeden.
Dat is behoorlijk ingewikkeld: Peggy (Frances O'Connor) heeft moeite de touwtjes aan elkaar te knopen. Dan begint dochter Janet (Madison Wolfe) zich in The Conjuring 2 ook nog vreemd te gedragen.Het lijkt eerst nog redelijk onschuldig: Janet begint te slaapwandelen. Dan beweert ze ineens dat ze tijdens het slaapwandelen gesprekken voert met de geest van een oude man. Peggy gelooft haar dochter eerst niet. Tot er vreemde dingen beginnen te gebeuren.
Ten einde raad vraagt Peggy Lorraine Warren (Vera Farmiga) en haar man Ed (Patrick Wilson) om hulp. De paranormaal onderzoekers stappen meteen op het vliegtuig naar Londen. Daar gaan ze samen met twee Britse collega's op onderzoek uit. Is Janet echt bezeten door een demon of is het maar een hoax?
The Conjuring 2 is bij vlagen doodeng. Hoofdrolspeelster Vera Farmiga schreeuwt dan ook wat af in de film.
Dat was hard werken: sommige scènes moesten wel vijftig keer over. En iedere keer moest ze weer schreeuwen. Door al dat gegil kreeg Farmiga last van een opgezwollen lymfeklier. Tijdens de promotour voor de film had ze daarmee nog te kampen.
Medisch Centrum West krijgt een derde seizoen
07:09De TV van gisteren: Hunted-kijkers teleurgesteld in duo Mees en Berend
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 december 2025
06:47Vanavond op TV: Bed & breakfast, Baking it, The Meg
06:00Advent dag 9 | Win 1 van de 3 vrolijke kerstschalen van Blond Amsterdam