TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de meeste rampenfilms komen de bedreigingen voor de aarde van buitenaf. Het zijn kometen (Armageddon, Deep Impact), (buitenaardse) monsters (Cloverfield, Godzilla, War of the Worlds) of (natuur)rampen (The Day After Tomorrow) die het voorbestaan van onze planeet bedreigen.
In The Core zit het net even anders: in deze – lichtelijk belachelijke – rampenfilm komt het gevaar letterlijk van binnenuit. De kern van de aarde is gestopt met draaien.
Omdat de buitenkant van de planeet wel gewoon door blijft draaien, heeft dat gekke gevolgen: de elektromagnetische velden die de planeet in evenwicht houden zijn in één klap weg.
Daardoor raken vogels de weg kwijt en raakt het klimaat volledig van slag. De natuur is kortom volledig op hol geslagen.
Als de mensheid niet snel iets doet om de aardkern weer aan het draaien te krijgen, gaan we er allemaal aan.
Maar hoe doe je zoiets? Geoloog Josh Keyes (Aaron Eckhart) heeft wel een idee.
Hij vertrekt in The Core met een groep collega's in een soort kruising tussen een ruimteschip en een boor naar het hart van de planeet.
Daar proberen ze met een kernbom (ja joh, waarom ook niet?) de aardkern weer op gang te krijgen. Als dat maar goed gaat...
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?
12:36Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'