TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het leven lacht Edmond Dantès (Jim Caviezel) toe. Hij heeft een mooie vriendin, wordt benoemd tot kapitein van een schip, en beleeft spannende avonturen met zijn goede vriend Fernand Mondego (Guy Pierce).
Zijn leven krijgt een hele andere wending als hij tot levenslang word veroordeeld wegens verraad. Hij zou een brief aangenomen hebben van Napoleon.
Zijn 'vriend' Fernand Mondego heeft hem deze streek geflikt omdat hij een oogje heeft op Edmonds verloofde. In zijn cel werkt Edmond jarenlang aan een ingenieus wraakplan.
Uiteindelijk weet hij te ontsnappen en mengt hij zich als de mysterieuze Graaf van Monte Cristo onder de Parijse elite.
Het duurt niet lang voor hij Fernand op het spoor is in The Count of Monte Cristo.
Het meermalen verfilmde verhaal van de Franse schrijver Alexandre Dumas prikkelt al ruim anderhalve eeuw de fantasie van mannen en vrouwen over de hele wereld.
Zo ook van Jim Caviezel, die de titelrol van The Count of Monte Cristo op zich neemt.
De acteur geniet van zijn vak, juist omdat hij op deze manier al zijn jongensfantasieën in de praktijk kan brengen. “Toen ik een jochie was, wilde ik piloot worden. En dokter. En basketbalspeler. Als acteur kun je al die verschillende mensen spelen”, aldus Caziel op de website van IOfilm. En dus ook een negentiende-eeuwse graaf met een wraakmissie.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)