TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nick Murch (Amit Shah) is de enige getuige van een moord door de machtige misdaadbaas Ezekiel Mannings (Gary Oldman). Hij wordt daarom streng bewaakt in een safehouse.
Dit is de ultieme kans om Mannings eindelijk achter de tralies te krijgen. Maar Murch is niet veilig. Als een koerier (Olga Kurylenko) een pakketje bezorgt bij het safe house, is er een mislukte poging hem en haar te vermoorden. De koerier weet Nick te redden.
Ze neemt hem mee op haar motor en probeert hem koste wat het kost te beschermen. Weet ze hem veilig te houden zodat hij kan getuigen? Je ziet het in The Courier.
Toen regisseur en schrijver Zackary Adler en schrijver James Edward Barker het verhaal voor de The Courier onder handen kregen, veranderden ze het hoofdpersonage van een man naar een vrouw.
Adler zag de stoere vrouwelijke hoofdrol als een ode aan Sigourney Weaver in Alien.
Ze hadden ook al meteen een goede actrice in gedachten voor de rol: Olga Kurylenko. Barker had eerder met haar samengewerkt aan de horrorfilm Mara uit 2018 en wist dat de rol op haar lijf geschreven was.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'