TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een geheime overheidsdienst vraagt bioloog Helen Benson (Jennifer Connelly) en een aantal andere wetenschappers naar een legerbasis te komen.
Helen en haar collega’s maken daar kennis met Klaatu (Keanu Reeves). Klaatu is van een verre planeet naar de aarde gekomen met een boodschap voor de mensheid.
Wat Klaatu in The Day the Earth Stood Still komt vertellen is simpel: de mens moet zuiniger zijn op de aarde. Zo niet, dan zal de planeet – en dus de mens – sterven.
Klaatu heeft ook nog een stok achter de deur voor als de mensheid niet naar hem luistert. Kalm legt hij uit dat de mens zonder aarde niet kan leven, maar dat de aarde prima zonder mensen kan. Oftewel: als de mens niets doet, doen Klaatu en de andere buitenaardse wezens het wel. The Day the Earth Stood Still is een remake van de gelijknamige sf-klassieker van Robert Wise uit 1951.
Ook het origineel had de boodschap om voorzichtig te zijn met onze aardbol. De film is gebaseerd op het korte verhaal Farewell to the master van Harry Bates.
The Day the Earth Stood Still is op woensdag 30 april 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels