TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Al bijna zijn hele carrière zit CIA-agent Paul Shepherdson (Richard Gere) achter een Russische huurmoordenaar aan. Tevergeefs.
En Paul gaat deze Cassius ook niet meer vangen. Er is al jaren niks meer van hem vernomen. Iedereen denkt dat hij dood is. Maar is dat ook zo? In The Double is Paul eigenlijk al met pensioen als er een Amerikaanse senator wordt vermoord.
Omdat de werkwijze van de moordenaar wel erg veel lijkt op die van Cassius, haalt CIA-baas Highland (Martin Sheen) Paul er weer bij. Hij staat er niet alleen voor: de jonge FBI-agent Ben Geary (Topher Grace) helpt hem bij het onderzoek.
Geary studeerde af aan Harvard met een scriptie over Cassius, dus hij weet waar hij het over heeft. Volgens hem kan het niet anders: Cassius is de dader.
In een scène in The Double leest een van de personages de Volkskrant. Althans, dat zegt Ben Geary. Wie goed kijkt ziet dat dat niet helemaal klopt: bovenaan de krantenpagina staan de woorden 'Volkskrante Trouw'.
Bij het filmen van een vechtscène liep Richard Gere een blessure op. Zijn schouder raakte uit de kom. Terwijl Gere daarvan herstelde, lagen de opnames zes weken stil.
Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers
11:30Verklapt Lies Visschedijk waar het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen is opgenomen?
11:01Stars on Stage: Emma Kok zingt Mijn Leven Is Van Mij uit Elisabeth
10:29Deze acteurs zijn toegevoegd aan de cast van Haantjes, voor het tweede seizoen
09:32Groot verdriet voor Janny van der Heijden: hond Nhaan plotseling overleden