TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Expendables verscheen in 2010. Twee jaar later volgde het tweede deel. Sylvester Stallone, acteur en producer, was eigenlijk van plan om het daarbij te laten.
De eerste twee delen deden het zo goed, dat Sly van gedachten veranderde. “We werden aangemoedigd een derde film te maken”, zei hij bij de aankondiging van de film.
In The Expendables 3 komt het Expendables-team van Barney Ross (Stallone) in aanraking met oud-medeoprichter Stonebanks (Mel Gibson). Stonebanks verdient tegenwoordig de kost als wapenhandelaar. Hij heeft maar één missie: The Expendables uit de weg ruimen. Dat pikt Ross niet. Sterker nog: hij gaat de strijd met Stonebanks en zijn mannen aan.
Om die strijd tot een goed einde te kunnen brengen hebben The Expendables wel wat vers bloed nodig. Dat verse bloed komt in de vorm van een stel (relatief) jonge honden: Kellan Lutz (bekend van de Twilight-films), bokser Victor Ortiz, Glen Powell en MMA-kampioen Ronda Rousey.
Naast die nieuwkomers en de vertrouwde spierbundels Sylvester Stallone, Jason Statham en Arnold Schwarzenegger hebben ook actiehelden Harrison Ford, Antonio Banderas en Wesley Snipes een rol in The Expendables 3. Met zijn allen zorgen ze voor een flinke dosis actie en explosies.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?