TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Schoolvriendinnen Elise (Goldie Hawn), Brenda (Bette Midler) en Annie (Diane Keaton) hebben elkaar tientallen jaren niet gezien. Nu ze alle drie tegen de vijftig lopen, komen ze elkaar weer tegen.
Het weerzien is fijn, al is de aanleiding allesbehalve vrolijk: ze treffen elkaar op de begrafenis van een klasgenote. Ze pleegde zelfmoord omdat haar man haar in de steek liet.
Als de dames ontdekken dat ook hún mannen van plan zijn hen in te ruilen voor een jonger exemplaar, besluiten ze in The First Wives Club wraak te nemen. Elise, Brenda en Annie gaan hun overspelige echtgenoten financieel uitkleden.
Het is aan de hoofdrolspeelsters te danken dat dit dunne verhaal een leuke film oplevert. Vooral Goldie Hawn is op dreef als ooit gevierd actrice die nu alleen nog maar bijrollen krijgt.
Hawn, Midler en Keaton hadden wel oren naar een vervolg, maar de studio zag daar geen brood in.
Diane Keaton is de enige van de drie hoofdrolspeelsters uit The First Wives Club die nooit getrouwd is geweest.
Bette Midler trouwde in 1984 met komiek Martin von Haselberg. Het stel is nog steeds bij elkaar.
Goldie Hawn trouwde – en scheidde – twee keer. Inmiddels heeft ze al sinds 1983 een relatie met Kurt Russell, maar getrouwd zijn ze niet.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland