TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee alleenstaande mensen op leeftijd die via een datingsite op zoek gaan naar gezelschap; dat zijn Estelle (Helen Mirren) en Brian (Ian McKellen).
Al tijdens hun eerste afspraakje blijkt dat ze de waarheid soms wat mooier maken dan hij is: Brian bekent dat hij eigenlijk Roy heet, waarop Estelle toegeeft dat haar naam Betty is.
Dat eerste leugentje zet de toon in The Good Liar, een verfilming van een roman van Nicholas Searle. Al snel blijkt dat Roy een oplichter is en dat hij uit is op Betty's geld. Daarvoor moet hij wel eerst haar vertrouwen winnen. In die momenten, waarin McKellen en Mirren ontspannen kletsen, een beetje flirten, is de film op zijn sterkst.
Naarmate het – wat vergezochte – verhaal vordert, dringt de vraag wie de goede leugenaar uit de titel is zich steeds nadrukkelijker op. Dat de kijker dat allang doorheeft maakt deze thriller niet minder onderhoudend.
Ondanks dat Hellen Mirren en Ian McKellen al lang meegaan in de filmwereld, is The Good Liar pas de eerste keer dat ze samen op het witte doek te zien zijn. Hun samenspel is een van de grootste charmes van de film.
Toch is het niet de eerste keer dat ze samen acteerden: in 2001 en 2002 stonden ze samen op het toneel in Dance of Death van toneelschrijver August Strindberg.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen