TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ottway (Neeson) werkt op een plek waar mensen alleen heen gaan als ze iets of iemand willen vergeten: een afgelegen olieraffinaderij in Alaska. Hij is daar de jager van dienst. Ottway zorgt ervoor dat zijn collega’s niet ten prooi vallen aan hongerige wolven.
Aan het begin van The Grey stapt Ottway met een stel collega’s in een vliegtuig. Ze gaan naar huis, voor een welverdiende vakantie.
Alleen komen ze nooit thuis: het vliegtuig stort neer in het ijskoude landschap. Een deel van de passagiers overleeft die crash niet.
Ottway en de andere overlevenden moeten nu in leven zien te blijven. En ze moeten zorgen dat ze de bewoonde wereld bereiken voordat ze doodvriezen.
Naast hun wonden, het gebrek aan eten en de kou hebben de mannen nog iets om zich zorgen over te maken: een roedel hongerige wolven.
De opnamen van The Grey waren loodzwaar. Het was op de set in Canada echt zo koud als je in de film ziet: zo’n 40 graden onder nul.
De sneeuwstormen in de film zijn ook geen special effects of computeranimaties. Het was tijdens de opnamen heel slecht weer.
In de talkshow van Jay Leno verklapte Liam Neeson dat de acteurs thermisch ondergoed onder hun kostuums droegen om nog een beetje warm te blijven.
Vanavond op TV: Kamp Waes, Flo, Indiana Jones and the Dial of Destiny
00:48Komende week in GTST: Pecuniaire penarie en de protserige pretpark promotie
16:28Annechien Steenhuizen nog steeds afwezig bij NOS Journaal, is er al nieuws?
15:46'Renze Klamer en RTL gaan uit elkaar'
14:26Eva Jinek strikt twee oud-PVV'ers voor haar talkshow: 'Het echte verhaal'