TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jim Terrier (Sean Penn) werkte jaren als huurmoordenaar. Die tijd ligt achter hem: zijn laatste klus is alweer acht jaar geleden.
Die laatste klus was wel controversieel. Jim moest destijds de Congolese minister van mijnbouw vermoorden. Na het fatale schot heeft Jim zich teruggetrokken om een nieuw leven te beginnen. Zelfs zijn geliefde moest hij achterlaten.
Nu, acht jaar later, is hij terug in Congo, maar dan om mensen te helpen. Al vrij snel blijkt dat het hem toch niet helemaal gelukt is om onder de radar te blijven: iemand pleegt een aanslag op zijn leven.
Wie zit daar achter? Jim gaat in The Gunman naar Londen en Barcelona om dat uit te vogelen. En om de mensen die het op hem gemunt hebben een koekje van eigen deeg te geven.
Sean Penn heeft in zijn indrukwekkende carrière al heel wat verschillende soorten rollen gespeeld. Tot The Gunman had hij nog geen hoofdrol in een actieknaller op zijn palmares. Blijkbaar wilde de acteur dat wel erg graag. Zo graag dat hij de rol actief opzocht.
Wat heet: hij speelt hier niet alleen de hoofdrol hij schreef ook mee aan het scenario. Daarnaast trad hij op als producent.
De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen
10:30Herman van der Zandt en Sosha Duysker keren op deze datum terug met Het Gevoel van de Vierdaagse
09:45Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Het Familiediner van start gaat
09:20Alles wat we weten over de zomercliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden 2026