TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huurmoordenaar Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) heeft doorgaans geen bescherming nodig. Hij kan prima zijn eigen boontjes doppen.
En toch krijgt hij in The Hitman’s Bodyguard ineens een bodyguard. Hoe dat komt? Kincaid gaat bij het Internationaal Gerechtshof in Den Haag getuigen in de rechtszaak tegen dictator Dukhovich (Gary Oldman). Die heeft het niet zo op (politieke) tegenstanders.
Vandaar dat Interpol topbodyguard Michael Bryce (Ryan Reynolds) vraagt om ervoor te zorgen dat Kincaid veilig bij de rechtbank aankomt. Dat wordt nog een hele klus.
Onderweg van Manchester naar Den Haag moet het duo allerhande gespuis afschudden. Dat Bryce en Kincaid elkaar niet kunnen uitstaan, maakt het er allemaal niet makkelijker op.
Een flink deel van de opnames voor The Hitman’s Bodyguard vond plaats in Amsterdam. Dat leverde hier en daar chaotische taferelen op. Zo werden de straten rond het Rijksmuseum een paar dagen afgezet. Met de grootste verkeersopstopping in de geschiedenis van de hoofdstad tot gevolg.
Al die chaos leverde Amsterdam wel wat op: de producenten spendeerden tijdens de opnames zo’n drie miljoen euro in de stad. En dat in nog geen twee weken tijd.
The Hitman's Bodyguard is op dinsdag 25 maart 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Partnerbijdrage
Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers
11:30Verklapt Lies Visschedijk waar het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen is opgenomen?
11:01Stars on Stage: Emma Kok zingt Mijn Leven Is Van Mij uit Elisabeth
10:29Deze acteurs zijn toegevoegd aan de cast van Haantjes, voor het tweede seizoen
09:32Groot verdriet voor Janny van der Heijden: hond Nhaan plotseling overleden