TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Hunt gaat over de moderne fabel dat er in de Verenigde Staten rijke stinkerds zouden zijn die arme mensen vangen en vervolgens loslaten in het bos om op hen te jagen.
Het idee van de film was, zelfs nog voor de bioscooprelease in 2019, reden voor de Amerikaanse president Trump om een van beroemde zijn tweets aan deze film te wijden: The Hunt zou alleen maar gemaakt zijn om hem te pesten.
Maar dat valt na het zien van deze satirische actieknaller nogal mee. Want naast Trump wordt eigenlijk de hele Amerikaanse samenleving op de hak genomen. Zo zijn de mensenjagers bijvoorbeeld wel heel naar, maar ook overdreven politiek correct. Een stel klunzige rijkaards onder leiding van een keiharde Hilary Swank jaagt op armoedzaaiers.
De opgejaagden krijgen de kans te ontsnappen, maar een van hen draait de boel om en begint de jagers juist op te jagen.
The Hunt zou september 2019 in de bioscopen komen in de Verenigde Staten. Door grote schietpartijen in de plaatsen Dayton en El Paso werd de film uitgesteld.
De nieuwe bioscoopdatum werd 13 maart 2020. Door de coronapandemie moesten veel bioscopen sluiten, waardoor de film minder geld opbracht dan gehoopt.
Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal
13:07Livestream De Dam Amsterdam: is Nationaal Monument op tijd schoon voor Dodenherdenking?