TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als je een megalomane overval plant op een financiële instelling verwacht je natuurlijk de nodige obstakels; wilde politieachtervolgingen, opstandige, gewapende bankmedewerkers en stuntelende medecriminelen. Maar een orkaan!?
Of het zo bedoeld was of niet, de orkaan die over Alabama raast is de perfecte dekmantel voor de hackers die 600 miljoen dollar willen stelen bij een overheidsinstelling. Omdat het hele gebied geëvacueerd is, is er niemand die op hen let. Meteoroloog Will (Tony Kebbell), zijn broer Breeze (Ryan Kwanten) en beveiligingsmedewerker Casey (Maggie Grace) moeten de overval stoppen.
Regisseur Rob Cohen maakte eerder blockbusters als The Fast & the Furious. Dan weet je dat je ook in The Hurricane Heist het nodige spektakel kunt verwachten.
In de jaren 90 had Sylvester Stallone plannen om een The Hurricane Heist-achtige film te maken. Hij zou een ex-militair spelen die een stadje tijdens een orkaan beschermt tegen criminelen.
Regisseur Renny Harlin zou een budget van 40 miljoen dollar krijgen. Vanwege onenigheid over het script kwam die film er nooit. Harlin en Stallone werkten nog wel samen: in 1993 maakten ze Cliffhanger.
The Hurricane Heist is op maandag 2 december 2024 om 23:10 uur te zien op RTL 7.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'