TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bankovervaller Charlie (Mark Wahlberg) en zijn makkers maken 35 miljoen dollar aan goud buit bij een tot in de puntjes uitgedachte kraak. Een rijke toekomst lijkt hen toe te lachen, maar dan gaat een van de handlangers er in z'n eentje met het goud vandoor. O, en hij vermoordt bendeleider John (Donald Sutherland).
Charlie zint in The Italian Job op wraak, maar dat blijkt minder eenvoudig dan gedacht. Steeds als hij denkt dat hij in de buurt is, is meesterdief Steve (Edward Norton) hem net een stapje voor. Omdat hij het in zijn eentje niet voor elkaar gebokst krijgt, schakelt Charlie dan maar hulp in. Johns dochter Stella (Charlize Theron) wil niet alleen haar vader wreken, ze kan ook kluizen kraken als de beste.
Met haar hulp en de expertise van hacker Lyle (Seth Green), bommenknutselaar Left Ear (Yasiin Bey) en chauffeur Rob (Jason Statham) moet Charlie toch een heel eind komen. Weten zij het gestolen fortuin terug te veroveren?
The Italian Job is een remake van de gelijknamige Britse film uit 1969. Van het oude verhaal is op de namen van de personages na weinig overgebleven. Wel zijn de crossende Mini Coopers, net als in het origineel, de absolute blikvangers in de film.
Tijdens de opnames joegen regisseur F. Gary Gray en zijn crew er 32 Mini's doorheen. Ze moesten wel nog flink aan de autootjes sleutelen om de spectaculaire achtervolgingsscènes mogelijk te maken. Het resultaat mag er zijn: de Mini's stelen de show.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland