TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Daniel LaRusso rust lekker op zijn lauweren als onbetwiste karatekampioen. Zijn dierbare mentor Mr. Miyagi (Pat Morita) gaat terug naar zijn geboorteplaats op Okinawa, omdat zijn vader ernstig ziek is. Het wordt een emotioneel weerzien.
Naast familie en vrienden ontmoet de sensei ook zijn oude jeugdvriend Sato. Het is allesbehalve een vriendelijk weerzien. Sato is tot op de dag van vandaag boos op Miyagi om een voorval uit hun verleden. In plaats van het te laten rusten eist hij een gevecht. Niet de oude Miyagi en Sato moeten de ring in, Daniel (Ralph Macchio) moet het opnemen tegen Chozen, Sato’s neef.
Suggestie van plaats is voor de kijker vaak voldoende. Als we kijken naar Friends voelen we New York, ook als is er geen seconde van die serie gefilmd in New York. Veel Vietnamoorlogfilms zijn gefilmd op Fiji, ook dat is geen probleem.
Dat geldt ook voor The Karate Kid Part II. De film speelt zich af in Japan, maar is opgenomen op Oahu, Hawaï. Het eiland werd gekozen vanwege het klimaat dat vergelijkbaar is met dat van Japan, de drukte op Okinawa en het gemak van filmen op Amerikaanse bodem.
The Karate Kid Part II is op zaterdag 17 augustus 2024 om 20:00 uur te zien op RTL 7.
Partnerbijdrage
Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'
11:20Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'