TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Daniel LaRusso rust lekker op zijn lauweren als onbetwiste karatekampioen. Zijn dierbare mentor Mr. Miyagi (Pat Morita) gaat terug naar zijn geboorteplaats op Okinawa, omdat zijn vader ernstig ziek is. Het wordt een emotioneel weerzien.
Naast familie en vrienden ontmoet de sensei ook zijn oude jeugdvriend Sato. Het is allesbehalve een vriendelijk weerzien.
Sato is tot op de dag van vandaag boos op Miyagi om een voorval uit hun verleden. In plaats van het te laten rusten eist hij een gevecht.
Niet de oude Miyagi en Sato moeten de ring in, Daniel (Ralph Macchio) moet het opnemen tegen Chozen, Sato’s neef.
Suggestie van plaats is voor de kijker vaak voldoende. Als we kijken naar Friends voelen we New York, ook als is er geen seconde van die serie gefilmd in New York. Veel Vietnamoorlogfilms zijn gefilmd op Fiji, ook dat is geen probleem. Dat geldt ook voor The Karate Kid Part II.
De film speelt zich af in Japan, maar is opgenomen op Oahu, Hawaï. Het eiland werd gekozen vanwege het klimaat dat vergelijkbaar is met dat van Japan, de drukte op Okinawa en het gemak van filmen op Amerikaanse bodem.
Dit vinden kijkers van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
10:20André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld
09:39Ad van Kempen uit o.a. Van Speijk op 81-jarige leeftijd overleden