TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Daniel LaRusso rust lekker op zijn lauweren als onbetwiste karatekampioen. Zijn dierbare mentor Mr. Miyagi (Pat Morita) gaat terug naar zijn geboorteplaats op Okinawa, omdat zijn vader ernstig ziek is. Het wordt een emotioneel weerzien.
Naast familie en vrienden ontmoet de sensei ook zijn oude jeugdvriend Sato. Het is allesbehalve een vriendelijk weerzien.
Sato is tot op de dag van vandaag boos op Miyagi om een voorval uit hun verleden. In plaats van het te laten rusten eist hij een gevecht.
Niet de oude Miyagi en Sato moeten de ring in, Daniel (Ralph Macchio) moet het opnemen tegen Chozen, Sato’s neef.
Suggestie van plaats is voor de kijker vaak voldoende. Als we kijken naar Friends voelen we New York, ook als is er geen seconde van die serie gefilmd in New York. Veel Vietnamoorlogfilms zijn gefilmd op Fiji, ook dat is geen probleem. Dat geldt ook voor The Karate Kid Part II.
De film speelt zich af in Japan, maar is opgenomen op Oahu, Hawaï. Het eiland werd gekozen vanwege het klimaat dat vergelijkbaar is met dat van Japan, de drukte op Okinawa en het gemak van filmen op Amerikaanse bodem.
Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
19:15College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten
15:26Video: Maik de Boer liep hersenschudding op bij Het Zwaard van Damocles
14:11Yves Berendse geconfronteerd met mogelijke deelname aan The Masked Singer: 'Ik weet waar je naartoe wil...'
13:27Fadi heeft spijt na gedwongen vertrek uit De Bondgenoten