TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na Kingsman: The Secret Service en Kingsman: The Golden Circle gaat de franchise terug naar de oorsprong van de organisatie met immer zeer goed geklede spionnen.
The King's Man is een prequel en vertelt hoe het geheime spionnengenootschap uit de Kingsman-films is ontstaan.
Het verhaal speelt zich af in 1914, op de drempel van de Eerste Wereldoorlog. De Britse aristocraat Orlando Oxford (Ralph Fiennes) is in Sarajevo als er een aanslag wordt geplaagd op aartshertog Frans Ferdinand. Hij komt op het spoor van een groot complot dat Duitsland, Rusland en het Verenigd Koninkrijk de oorlog in moet duwen.
Orlando komt in actie om dat te voorkomen. Ondertussen probeert hij zijn zoon Conrad (Harris Dickinson) veilig te houden.
Na The King’s Man is het nog niet afgelopen met de franchise. Er staat al sinds 2017 nog een film op de planning: Kingsman: The Blue Blood. In die film zullen Colin Firth en Taron Egerton weer terugkeren. Regisseur Matthew Vaughn gaf aan dat hij het liefst Dwayne Johnson als schurk in de film ziet.
Of dat ook echt gebeurt en wanneer de film moet verschijnen is nog niet duidelijk, want de productie is al meerdere keren uitgesteld, onder andere door de coronapandemie.
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm