TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na Kingsman: The Secret Service en Kingsman: The Golden Circle gaat de franchise terug naar de oorsprong van de organisatie met immer zeer goed geklede spionnen.
The King's Man is een prequel en vertelt hoe het geheime spionnengenootschap uit de Kingsman-films is ontstaan.
Het verhaal speelt zich af in 1914, op de drempel van de Eerste Wereldoorlog. De Britse aristocraat Orlando Oxford (Ralph Fiennes) is in Sarajevo als er een aanslag wordt geplaagd op aartshertog Frans Ferdinand. Hij komt op het spoor van een groot complot dat Duitsland, Rusland en het Verenigd Koninkrijk de oorlog in moet duwen.
Orlando komt in actie om dat te voorkomen. Ondertussen probeert hij zijn zoon Conrad (Harris Dickinson) veilig te houden.
Na The King’s Man is het nog niet afgelopen met de franchise. Er staat al sinds 2017 nog een film op de planning: Kingsman: The Blue Blood. In die film zullen Colin Firth en Taron Egerton weer terugkeren. Regisseur Matthew Vaughn gaf aan dat hij het liefst Dwayne Johnson als schurk in de film ziet.
Of dat ook echt gebeurt en wanneer de film moet verschijnen is nog niet duidelijk, want de productie is al meerdere keren uitgesteld, onder andere door de coronapandemie.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen