TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de vijfde eeuw na Christus staat het Romeinse rijk op instorten. Barbaren hakken het ooit zo machtige rijk aan alle kanten in de pan.
Om te voorkomen dat het Romeinse Rijk definitief uiteen valt, moet de twaalfjarige troonopvolger Romulus Augustus (Thomas Brodie-Sangster) Rome verlaten.
Samen met zijn mentor Ambrosinus (Ben Kingsley), de generaal Aurelius (Colin Firth) en de Oosterse krijger Mira (Aishwarya Rai Bachchan) zet de jonge Romulus koers naar Britannia.
Onderweg moeten ze uit handen van de wrede Gotenleider Wulfila (Kevin McKidd) zien te blijven. Of dat lukt? Je ziet het in The Last Legion.
Voor zijn rol in The Last Legion moest Colin Firth zich in een legionairsuniform hijsen en dat baarde hem zorgen. "Het is niet gemakkelijk om er sexy uit te zien in een rokje. Russell Crowe kreeg het in Gladiator voor elkaar, maar voor je het weet zie je eruit als een idioot."
De opnames van The Last Legion leken soms wel een familiereünie. Regisseur Doug Lefler gaf de ouders en het kleine zusje van Thomas Brodie-Sangster allemaal een piepklein rolletje in de film.
In een flashbackscène is Ben Kingsleys zoon Ferdinand te zien als de jonge Ambrosinus.
De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend
10:00De tv-aanraders van Frits Sissing: 'Deze serie viel op door de geweldige dialogen'
09:42Jasmine Sendar keert terug in Goede Tijden, Slechte Tijden: 'I'm back'
09:30Wanneer is de finale van The Voice of Holland te zien?
09:10Raven van Dorst keert op deze datum terug met Nachtdieren USA