TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1969 is Ted Kennedy de laatst nog levende zoon van de Kennedyclan die een baan in de politiek ambieert.
Hoewel dat vooral is om zijn vader te bewijzen dat ook hij het kan. Tijdens een campagnefeestje in een vakantiehuis wordt flink ingenomen.
Dat weerhoudt Kennedy (Jason Clarke) er niet van om achter het stuur te kruipen met zijn campagnestrateeg Mary Jo Kopechne (Kate Mara) in de bijrijdersstoel.
Als hij van een brug te water rijdt en alleen op de kant kruipt, raakt hij in paniek. Hij maakt een legendarische fout door niet de politie, maar zijn campagnemensen te bellen.
Clarke is de absolute ster in The Last Son als overtuigende, nogal verwende Kennedytelg. Het drama biedt tevens een mooi inkijkje in de wereld van spindoctoren en de macht van ‘ons kent ons’.
Hoofdrolspeler Jason Clarke was al geboren toen het ongeluk gebeurde op het eiland Chappaquiddick op 18 juli 1969. Toch zal hij de berichtgeving over het ongeluk en het doofpotschandaal dat wordt getoond in The Last Son niet kunnen herinneren.
Hij was namelijk net één dag oud.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen