TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dat betekent niet dat Vin Diesel in The Last Witch Hunter net als in een potje Dungeons & Dragons in de weer gaat met dobbelstenen en quests. Gelukkig niet.
In de middeleeuwen hebben heksenjagers er een dagtaak aan om de mensen te beschermen tegen boze heksen. Een van die heksenjagers is Kaulder (Vin Diesel).
Een van de heksen die hij vangt, spreekt een vloek over hem uit: Kaulder zal eeuwig leven. Achthonderd jaar later jaagt Kaulder dan ook nog steeds op heksen. Hij heeft wel een stuk minder werk. Er zijn nog wel heksen, maar tegenwoordig leven ze over het algemeen vreedzaam samen met de rest van de mensheid.
Toch mag Kaulder in The Last Witch Hunter flink aan de bak. Na de dood van een belangrijke priester ontdekt de onsterfelijke heksenjager dat een groep heksen plannen heeft om New York, en daarna de wereld, over te nemen.
Vier maanden voor de premiere van The Last Witch Hunter kondigde Vin Diesel al een vervolg aan. Dat was misschien een tikje voorbarig: de film kreeg slechte recensies en deed het ook aan de bioscoopkassa niet al te best. Of dat vervolg er ooit nog gaat komen, valt dus te bezien.
The Last Witch Hunter is op woensdag 26 februari 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp
15:22Agent Maikel uit Bureau Utrecht overladen met kaarten en cadeaus
14:55De eerste deelnemers van The Voice of Holland 2026 stellen zich voor
14:23Cabaretier Bert Visscher wordt tv-presentator van een programma met een hele goeie naam
11:38Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'