TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Alles draait om de details volgens hulpsherrif Joe 'Deke' Deacon (Denzel Washington). Kleine dingen kunnen het verschil maken tussen het oplossen van een moord en een zaak die altijd aan je blijft knagen.
Deke is van Kern County naar Los Angeles gestuurd om bewijsmateriaal op te halen, maar raakt betrokken bij de jacht op een seriemoordenaar door jonge rechercheur Jim Baxter (Rami Malek). Terwijl ze op het spoor van de onaangename monteur Albert Sparma (Jared Leto) belanden, borrelen er ook duistere geheimen en obsessies uit Deke’s verleden naar boven.
The Little Things is een broeierige thriller in de trant van Se7en. Het hoge niveau van die klassieker wordt niet gehaald, maar de altijd sterk acterende Washington zet een fascinerend portret over schuld en zielskwelling neer.
Regisseur John Lee Hancock schreef The Little Things al in 1993, toch was het niet altijd al de bedoeling dat hij de film ook zelf zou regisseren. Steven Spielberg, Clint Eastwood, en Danny DeVito waren allemaal eens verbonden aan het project als regisseur.
Toen Danny Devito de film zou regisseren ging het gerucht dat hij zelf Albert Sparma zou gaan spelen. Uiteindelijk zal Jared Leto blij zijn dat hij die rol kreeg: hij werd genomineerd voor een Golden Globe voor zijn rol.
The Little Things is op donderdag 23 januari 2025 om 20:30 uur te zien op Veronica.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?