TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huismoeder Samantha Caine (Geena Davis) woont in een vredige Amerikaanse buitenwijk met haar gezin en is de typische ‘all American mom’: huiselijk, gezellig en kampioen taartenbakken.
Dat klinkt als een heerlijk leventje. En dat is het ook. Toch heeft Samantha ook zo haar problemen: van haar verleden kan ze zich niks herinneren. Totdat ze angstaanjagende flashbacks krijgt.
Die flashbacks duiden erop dat Samantha in het verleden misschien niet zo’n idyllisch leventje had. Maar wat er dan wel is gebeurd vroeger? Ze duikt in The Long Kiss Goodnight samen met privédetective Mitch Hennessy (Samuel L. Jackson) in haar verleden om uit te zoeken waar haar geheugenverlies vandaan komt.
Zo ontdekken ze wat Samantha deed in de tijd waar ze nu flashbacks naar heeft: ze was huurmoordenaar voor de CIA. En er zijn mensen die nog een appeltje met haar te schillen hebben.
Gelukkig voor Samantha blijkt dat ze haar huurmoordenaarsskills niet verleerd is. Zo kan ze zich haar oude vijanden van het lijf houden. Geena Davis en haar man Renny Harlin (die de film regisseerde) maakten The Long Kiss Goodnight niet om er geld mee te verdienen. Ze wilden het bioscooppubliek warm maken voor vrouwelijke actiehelden.
Of dat ook gelukt is, is nog maar de vraag. De film deed het niet al te best in de bioscopen.
Partnerbijdrage
'Je kan alleen maar fan zijn van Churandy Martina'
13:14Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?