TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Van al die Sparks-verfilmingen (The Choice uit 2016 was alweer nummer elf) is The Notebook de bekendste.
The Longest Ride draait om kunstgeschiedenisstudent Sophia (Britt Robertson). Ze staat op het punt naar New York te verhuizen om daar aan haar droombaan te beginnen: ze gaat aan de slag in een chique galerie in Manhattan.
Voor het zover is, gaat ze met haar studievriendin Marcia mee naar een rodeo. Daar ontmoet ze de knappe rodeorijder Luke (Scott Eastwood, de zoon van Clint).
Een kunstkenner en een cowboy annex rodeorijder, dat zijn nog eens verschillende levens. Toch slaat de vonk tussen Sophia en Luke over, maar houdt hun liefde ook stand?
Schrijver Nicholas Sparks heeft er een handje van om in zijn romantische verhalen een parallel te trekken tussen het heden en het verleden. In The Longest Ride doet hij dat ook.
In het heden volgt hij de romance van Sophia en Luke. Op een dag leren ze de bejaarde Ira (Alan Alda) kennen.
Via flashbacks naar zijn verleden vertelt The Longest Ride het liefdesverhaal van de jonge Ira (Jack Huston) en zijn grote liefde Ruth (Oona Chaplin).
Mooi detail: in Amerika kwam de film op 10 april uit, de dag dat Ira en Ruth elkaar voor het eerst ontmoetten.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond