TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Napoleon Solo werkt in de vroege jaren 60 voor de CIA. Dat is een drukke tijd voor de Amerikaanse inlichtingendienst: de Koude Oorlog is in volle gang.
Door die Koude Oorlog staat Solo regelmatig tegenover zijn KGB-collega Illya Kuryakin (Armie Hammer). In The Man from U.N.C.L.E. moeten de twee concurrenten ineens samen gaan werken. Hoe dat zit? Het balletje komt aan het rollen als Solo de Oost-Duitse Gaby (Alicia Vikander) helpt overlopen naar het Westen. Zij is de dochter van wetenschapper Udo Teller, die twee jaar gelden spoorloos is verdwenen.
De Amerikanen en de Russen vermoeden dat Teller is ontvoerd door een criminele organisatie. Dat is al erg, erger is dat de kans groot is dat Teller voor die organisatie een kernwapen moet ontwikkelen. Solo, Illya en Gaby werken samen om Udo Teller te vinden en te zorgen dat dat kernwapen er niet komt.
The Man from U.N.C.L.E. is gebaseerd op de gelijknamige televisieserie uit de jaren 60. In die serie werkten de CIA en de KGB gebroederlijk samen in internationale spionageoperaties. Deze film is een soort prequel op de serie: we zien hoe die samenwerking tot stand is gekomen.
Om zich voor te bereiden op zijn rol als KGB-agent keek Armie Hammer de originele serie. Hij is het enige castlid van The Man from U.N.C.L.E. die de serie heeft gezien.
The Man from U.N.C.L.E. is op dinsdag 24 december 2024 om 20:30 uur te zien op Viaplay TV.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij