TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Francisco Scaramanga (Christopher Lee) is de duurste huurmoordenaar ter wereld. Naar verluidt vraagt hij een miljoen voor iedere klus
Scaramanga heeft een bijnaam: The Man with the Golden Gun. Hij schiet zijn slachtoffers naar verluidt neer met een gouden pistool. Daarbij gebruikt hij ook nog eens gouden kogels. Op een dag krijgt MI6 zo'n gouden kogel in de post. In het ding is '007' gekrast. Is dat een teken dat James Bond (Roger Moore) Scaramanga's nieuwste doelwit is?
M haalt zijn beste agent voor de zekerheid maar van de zaak die hij aan het onderzoeken is. Bond moeten zijn zoektocht naar een apparaat dat zonne-energie inzet als wapen staken. Daar laat Bond zich niet door tegenhouden: hij gaat op eigen houtje op onderzoek uit.
Al in 1962 was Christopher Lee in beeld om Bondschurk te worden. James Bondauteur Ian Fleming wilde dat Lee, een neef van hem, Dr. No zou gaan spelen. Die rol ging naar Joseph Wiseman. Het nog twaalf jaar duren voordat Lee alsnog zijn kans kreeg in The Man with the Golden Gun.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij