TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jaws is klein bier vergeleken met het haaienmonster dat in deze actiethriller vanuit de diepste krochten van de Stille Oceaan tevoorschijn komt. Een moedige tegenstander zoals Jason Statham is dan geen overbodige luxe.
In een internationaal observatiestation ontdekken wetenschappers het verrassende bestaan van een megalodon, een prehistorische haaiensoort die allang uitgestorven moet zijn. Niet dus. De moedige diepzeeduiker Jonas Taylor (Jason Statham) wordt opgetrommeld om te helpen deze 22 meter lange ellendeling ver weg te houden van de nietsvermoedende beschaafde wereld. Maar Jonas blijkt in The Meg naast de reuzenhaai ook oude demonen te bestrijden.
Gebaseerd op de sciencefiction-horrorroman Meg: A novel of deep terror van Steve Alten.
Jason Statham voelde zich tijdens de opnames van The Meg als een vis in het water. De acteur kan een alleraardigst moppie zwemmen. Wat heet: voordat hij begon met acteren, was Statham schoonspringer. Hij maakte twaalf jaar lang deel uit van de Britse zwemploeg en deed in 1990 mee aan de Commonwealth Games.
Voor de zwemscènes in deze film draaide hij dus zijn hand niet om, voor de superhaai was dat wel nodig.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle