TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jaws is klein bier vergeleken met het haaienmonster dat in deze actiethriller vanuit de diepste krochten van de Stille Oceaan tevoorschijn komt. Een moedige tegenstander zoals Jason Statham is dan geen overbodige luxe.
In een internationaal observatiestation ontdekken wetenschappers het verrassende bestaan van een megalodon, een prehistorische haaiensoort die allang uitgestorven moet zijn. Niet dus. De moedige diepzeeduiker Jonas Taylor (Jason Statham) wordt opgetrommeld om te helpen deze 22 meter lange ellendeling ver weg te houden van de nietsvermoedende beschaafde wereld. Maar Jonas blijkt in The Meg naast de reuzenhaai ook oude demonen te bestrijden.
Gebaseerd op de sciencefiction-horrorroman Meg: A novel of deep terror van Steve Alten.
Jason Statham voelde zich tijdens de opnames van The Meg als een vis in het water. De acteur kan een alleraardigst moppie zwemmen. Wat heet: voordat hij begon met acteren, was Statham schoonspringer. Hij maakte twaalf jaar lang deel uit van de Britse zwemploeg en deed in 1990 mee aan de Commonwealth Games.
Voor de zwemscènes in deze film draaide hij dus zijn hand niet om, voor de superhaai was dat wel nodig.
Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'
09:37Gele kaart voor nieuwkomer Frank maakt veel los onder De Bondgenoten-kijkers
08:59Eerste beelden Flikken Maastricht seizoen 20 verschenen: dit gaat er gebeuren met Wolfs