TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jaws is klein bier vergeleken met het haaienmonster dat in deze actiethriller vanuit de diepste krochten van de Stille Oceaan tevoorschijn komt. Een moedige tegenstander zoals Jason Statham is dan geen overbodige luxe.
In een internationaal observatiestation ontdekken wetenschappers het verrassende bestaan van een megalodon, een prehistorische haaiensoort die allang uitgestorven moet zijn. Niet dus. De moedige diepzeeduiker Jonas Taylor (Jason Statham) wordt opgetrommeld om te helpen deze 22 meter lange ellendeling ver weg te houden van de nietsvermoedende beschaafde wereld. Maar Jonas blijkt in The Meg naast de reuzenhaai ook oude demonen te bestrijden.
Gebaseerd op de sciencefiction-horrorroman Meg: A novel of deep terror van Steve Alten.
Jason Statham voelde zich tijdens de opnames van The Meg als een vis in het water. De acteur kan een alleraardigst moppie zwemmen. Wat heet: voordat hij begon met acteren, was Statham schoonspringer. Hij maakte twaalf jaar lang deel uit van de Britse zwemploeg en deed in 1990 mee aan de Commonwealth Games.
Voor de zwemscènes in deze film draaide hij dus zijn hand niet om, voor de superhaai was dat wel nodig.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners