TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Notebook is gebaseerd op de gelijknamige bestseller van Nicholas Sparks. Rijkeluisdochter Allie (Rachel McAdams) leert tijdens een vakantie aan het begin van de jaren 40 de arme Noah (Ryan Gosling) kennen.
Hij is vanaf het eerste moment verliefd op haar. Het is het begin van een vakantie vol hartstocht en wilde passie. Als de oorlog uitbreekt en Noah naar het front moet, verliezen ze elkaar uit het oog.
De tijd verstrijkt en Allie hoort niets van Noah. Ze is kapot van verdriet, maar verlooft zich na een aantal jaren met een andere man.
Wat ze niet weet, is dat haar grote liefde stapels brieven aan haar schreef. Alleen hield iemand die brieven al die tijd voor haar verborgen.
Na jaren aan het front komt Noah terug. Hij wil er nu alles aan doen om zijn meisje terug te winnen.
The Notebook verweeft dat liefdesverhaal met het verhaal van een bejaard echtpaar. De vrouw lijdt aan dementie en woont in een verzorgingstehuis.
De man blijft haar iedere dag trouw bezoeken. Hij leest haar dan hun herinneringen voor: het verhaal van Noah en Allie.
Regisseur Nick Cassavetes was voor de hoofdrol in The Notebook op zoek naar een onbekende acteur. Ook zocht hij iemand die 'geen doorsneehunk' was. Dat zou alleen maar afleiden van het verhaal.
De keuze viel op Ryan Gosling, die in 2004 inderdaad nog vrij onbekend was. Maar geen hunk? Dat lijkt ons toch sterk.
De startdatum van het RTL 4-programma The House of Hide & Seek is bekend
10:00Gerard Joling kritisch op talkshows: 'Onderwerpen vaak zo zwaar'
10:00Stars on Stage keert terug: op deze datum begint het derde seizoen
09:57Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien
09:30Hélène Hendriks maakt op deze datum haar opwachting met De Staatsloterij Show