TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dat heeft Carly (Cameron Diaz) weer: heeft ze in The Other Woman een keer een leuke vent aan de haak geslagen, is hij al getrouwd.
De manier waarop ze dat ontdekt is een tikje pijnlijk. Carly gaat gekleed in een sexy stoeipakje naar zijn huis om Mark te verrassen, doet zijn vrouw Kate (Leslie Mann) de deur open. Dat klinkt niet als een ideale basis voor een vriendschap. Maar Carly en Kate zetten hun ego's al snel opzij om lekker samen te spannen tegen Mark (Nikolaj Coster-Waldau).
Als ze ontdekken dat Mark er ook nog een derde vrouw op nahoudt, is de maat helemaal vol. Samen met deze – niet al te snuggere – Amber (fotomodel Kate Upton) verzinnen ze een ingenieus plan om veelwijver Mark eens goed betaald te zetten.
Naast de hoofdrolspelers is er in The Other Woman plek voor een paar leuke bijrolacteurs. Miami Vice-veteraan Don Johnson is erg leuk als Carly's rokkenjagende vader Frank.
De echte verrassing van de film is rapper Nicki Minaj. Ze speelt in The Other Woman haar eerste filmrol als Carly's assistente Lydia. Stiekem steelt ze iedere scène waarin ze te zien is.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in