TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vroeger was Carson Phillips (John Travolta) professioneel American footballspeler. Tegenwoordig verdient hij de kost op een hele andere manier: hij is privédetective.
Niet dat dat de laatste tijd nu zo soepel gaat allemaal. Carson zit in The Poison Rose behoorlijk aan de grond.
Misschien dat een nieuwe zaak daar verandering in kan brengen? Iemand huurt hem in om uit te zoeken waarom het zo stil is rond de rijke Barbara Poole, een patiënt in de psychiatrische kliniek in zijn woonplaats Galveston, Texas.
In zijn onderzoek komt hij in aanraking met Dr. Miles Mitchell (Brendan Fraser) – het hoofd van de kliniek – en maffiabaas Doc (Morgan Freeman). Dan ontdekt hij dat zijn eigen dochter misschien wel iets met Pooles verdwijning te maken heeft.
Hoofdrolspeler John Travolta had zelf de nodige ideeën over hoe zijn personage in The Poison Rose er uit moest zien. Volgens hem moest Carson wat weghebben van een 'verdrietige leeuw in een dierentuin'.
In een interview met GQ legt de acteur uit dat dat de reden is voor het kapsel dat hij in de film draagt. Zijn haren moeten dus de manen van een leeuw voorstellen.
Of dat een beetje gelukt is? Oordeel zelf maar...
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen