TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vroeger was Carson Phillips (John Travolta) professioneel American footballspeler. Tegenwoordig verdient hij de kost op een hele andere manier: hij is privédetective.
Niet dat dat de laatste tijd nu zo soepel gaat allemaal. Carson zit in The Poison Rose behoorlijk aan de grond.
Misschien dat een nieuwe zaak daar verandering in kan brengen? Iemand huurt hem in om uit te zoeken waarom het zo stil is rond de rijke Barbara Poole, een patiënt in de psychiatrische kliniek in zijn woonplaats Galveston, Texas.
In zijn onderzoek komt hij in aanraking met Dr. Miles Mitchell (Brendan Fraser) – het hoofd van de kliniek – en maffiabaas Doc (Morgan Freeman). Dan ontdekt hij dat zijn eigen dochter misschien wel iets met Pooles verdwijning te maken heeft.
Hoofdrolspeler John Travolta had zelf de nodige ideeën over hoe zijn personage in The Poison Rose er uit moest zien. Volgens hem moest Carson wat weghebben van een 'verdrietige leeuw in een dierentuin'.
In een interview met GQ legt de acteur uit dat dat de reden is voor het kapsel dat hij in de film draagt. Zijn haren moeten dus de manen van een leeuw voorstellen.
Of dat een beetje gelukt is? Oordeel zelf maar...
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix
10:10Mischa Blok portretteert vier bekende opiniemakers in nieuw AVROTROS-programma
10:00Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel