TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2004 heeft buiten zijn directe omgeving nog niemand ooit van Mark Zuckerberg gehoord, een paar jaar later is hij miljardair. En dat alles door één simpele website: Facebook.
The Social Network laat zien hoe Facebookoprichter Mark Zuckerberg (Jesse Eisenberg) in een paar jaar uitgroeide tot de jongste miljardair ooit. Tot dan toe.
Het begint allemaal met een online smoelenboek voor Harvardstudenten. De site, die Zuckerberg op zijn studentenkamertje in elkaar klust, is al snel populair.
Met een paar aanpassingen, die hij niet allemaal helemaal zelf zou hebben verzonnen, bouwt Zuckerberg het smoelenboek uit tot iets veel groters: Facebook.
Het sociale netwerk is al snel populair op Harvard. Daarna volgen andere universiteiten, Amerika en de rest van de wereld. Begin 2022 heeft Facebook bijna drie miljard actieve gebruikers.
Dat succes legt Mark Zuckerberg geen windeieren. In 2007, hij is dan 23, wordt hij de jongste miljardair ooit. Intussen bezit hij naar schatting bijna 60 miljard dollar. Niet slecht voor iemand die nog geen veertig is.
Dat succes komt wel met een prijs. In The Social Network is te zien dat Zuckerberg een fiks aantal rechtszaken aan zijn broek krijgt.
Veel mensen beweren dat hij de ideeën waarop Facebook is gebaseerd gejat heeft. Hij krijgt het zelfs aan de stok met medeoprichter Eduardo Saverin (Andrew Garfield).
Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade
08:16Geen vervolg voor Talent Unplugged op SBS6
07:43De TV van gisteren: Kijkers gaan los over nieuwe aflevering van Ik Vertrek: ‘Krankzinnig’
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Marksman
22:43Paul Haenen over 50 jaar Bert & Ernie: 'Gaat over vriendschap en warmte' (video)