TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2004 heeft buiten zijn directe omgeving nog niemand ooit van Mark Zuckerberg gehoord, een paar jaar later is hij miljardair. En dat alles door één simpele website: Facebook.
The Social Network laat zien hoe Facebookoprichter Mark Zuckerberg (Jesse Eisenberg) in een paar jaar uitgroeide tot de jongste miljardair ooit. Tot dan toe.
Het begint allemaal met een online smoelenboek voor Harvardstudenten. De site, die Zuckerberg op zijn studentenkamertje in elkaar klust, is al snel populair.
Met een paar aanpassingen, die hij niet allemaal helemaal zelf zou hebben verzonnen, bouwt Zuckerberg het smoelenboek uit tot iets veel groters: Facebook.
Het sociale netwerk is al snel populair op Harvard. Daarna volgen andere universiteiten, Amerika en de rest van de wereld. Begin 2022 heeft Facebook bijna drie miljard actieve gebruikers.
Dat succes legt Mark Zuckerberg geen windeieren. In 2007, hij is dan 23, wordt hij de jongste miljardair ooit. Intussen bezit hij naar schatting bijna 60 miljard dollar. Niet slecht voor iemand die nog geen veertig is.
Dat succes komt wel met een prijs. In The Social Network is te zien dat Zuckerberg een fiks aantal rechtszaken aan zijn broek krijgt.
Veel mensen beweren dat hij de ideeën waarop Facebook is gebaseerd gejat heeft. Hij krijgt het zelfs aan de stok met medeoprichter Eduardo Saverin (Andrew Garfield).
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels