TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een aantal flops was de ster van acteur Ben Affleck behoorlijk gedaald. Hij hervond zichzelf door te gaan regisseren. In 2007 maakte hij zijn debuut met het goed ontvangen Gone Baby Gone. Ook deze opvolger kreeg goede kritieken.
The Town speelt zich af in de wijk Charlestown in Boston. Doug MacRay (Ben Affleck) is er geboren en getogen en verdient er zijn brood als bankovervaller, samen met zijn handlangers en vrienden James Coughlin (Jeremy Renner), Albert ‘Gloansy’ Magloan en Desmond Elden.
Tijdens een van hun overvallen gijzelen ze het personeel van een bank. Onder hen is ook filiaalmanager Claire (Rebecca Hall), die net als Doug en zijn vrienden in Charlestown woont. Dat maakt de gijzeling ingewikkeld: Doug en zijn maten moeten ervoor zorgen dat ze hen niet herkent. Als hij later weer contact met haar zoekt om uit te zoeken of ze niet te veel weet, wordt Doug verliefd op haar.
Ben Affleck speelt dus zelf de hoofdrol in The Town, maar volgens de regisseur/acteur was iemand anders de ster van de film: Jeremy Renner.
Hij grapte dat hij tijdens de montage een simpele oplossing had voor alle problemen. Als een shot of scène niet werkte, kon Affleck altijd snijden naar Renner die naar een servetje keek. Die blik zou voldoende zijn om alles vlot te trekken. De regisseur kreeg gelijk. Jeremy Renner kreeg een Oscarnominatie voor zijn rol.
The Town is op woensdag 5 maart 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar