TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stone (Nicolas Cage) en Waters (Elijah Wood) werken bij de politie van Las Vegas. Ze bemannen daar de ruimte waar al het bewijsmateriaal wordt opgeslagen.
Daar zitten af en toe leuke spulletjes bij. Dingen die best wel wat waard zijn, maar die niemand mist als ze ineens niet meer op de plank liggen.
Waters en Stone maken daar goed gebruik van. Ze verdienen een zakcentje door af en toe wat achterover te drukken.
In The Trust komt Stone iets op het spoor wat zijn interesse wekt: een op het oog onbewaakte kluis. Als hij en Waters die kunnen kraken, zijn ze spekkoper.
Op het eerste gezicht is het een simpele klus, maar dat blijkt in de praktijk nog vies tegen te vallen.
Nicolas Cage was goed bevriend met komiek Jerry Lewis. Lewis werkte vroeger veel samen met komiek/zanger Dean Martin en was een graag geziene gast in de casino's van Las Vegas.
Cage wilde graag dat zijn vriend een rolletje zou krijgen in The Trust. Uiteindelijk wist hij regisseurs Benjamin en Alex Brewer over te halen.
Lewis heeft een piepklein rolletje van nog geen minuut. Hij speelt Stones vader.
The Trust werd zijn laatste film. Jerry Lewis overleed in 2017.
De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start