TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Twilight Sage: Breaking Dawn - Part 2 gaat verder waar Part 1 stopte: bij Bella's bevalling.
Om ervoor te zorgen dat Bella (Kristen Stewart) die bevalling overleeft, moet haar geliefde Edward (Robert Pattinson) haar tot vampier maken.
Bella en Edward zijn helemaal in de wolken met hun dochter Renesmee. Het geluk spat er bij kersverse gezinnetje aan alle kanten vanaf. Maar dat is in The Twilight Sage: Breaking Dawn - Part 2 van korte duur. De Voltori zitten achter Renesmee aan.
Volgens de leiders van het gevaarlijke vampierengeslacht is het kleine meisje een bedreiging voor alle vampiers. Samen met Edwards familie en de weerwolvenclan van Jacob (Taylor Lautner) gaan Bella en Edward de strijd met de Voltori aan.
The Twilight Sage: Breaking Dawn - Part 2 is de vijfde en laatste film in de Twilight-saga. Stephenie Meyer schreef vier boeken rond Bella en Edward: het laatste boek is opgesplitst in twee films.
Met een budget van 120 miljoen dollar is de afsluiter de duurste in de serie. Breaking Dawn - Part 2 verdiende dat geld ruimschoots terug: de film bracht bijna 850 miljoen dollar op. Daarmee is het de succesvolste uit de serie.
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 is op vrijdag 4 april 2025 om 20:00 uur te zien op Paramount Network.
Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?