TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De jonge officier Chanteraide (François Civil) heeft een buitengewoon goed gehoor.
Hij heeft een speciale taak aan boord van een Franse nucleaire onderzeeër: hij moet onderwatergeluiden identificeren. Een belangrijke taak, waarbij hij zich geen fouten kan permitteren. Als hij een toch een geluid verkeerd inschat is de hele bemanning in gevaar. Ze overleven de situatie, maar de fout heeft zijn reputatie geschaad.
Hij wil er alles aan doen om het vertrouwen terug te winnen in de Franse thriller The Wolf’s Call. Als hij de fout verder onderzoekt om te weten waar het misging, komt hij erachter dat er sprake is van militaire provocatie.
Nu moet hij er samen met zijn team alles aan doen om een nucleaire oorlog te voorkomen.
The Wolf’s Call is het debuut van regisseur en scenarioschrijver Antonin Baudry. Voor hij de film maakte was hij diplomaat. Om de film geloofwaardig te maken observeerde hij een maand lang aan boord van een Franse militaire onderzeeër.
Daarnaast huurde hij een team van echte werknemers van onderzeeërs van de marine in als figuranten op de set. Zo konden de acteurs leren over de lichaamstaal en gewoonten die bij het werk horen.
De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 21 februari: Nederland in actie bij de massastart
18:12Wauw! Antoinette Rijpma – de Jong pakt goud op de 1.500 meter
15:37Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer overweegt emigratie naar Kenia