TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Omdat de onsterfelijke mutant Wolverine het vechten moe is, trekt hij zich terug op het Canadese platteland. In The Wolverine komt hij terug uit dat zelfgekozen isolement als hij te horen krijgt dat een oude vriend op sterven ligt.
Die oude vriend woont in Japan, dus reist Logan, alias The Wolverine (Hugh Jackman), af naar het land van de rijzende zon om afscheid te nemen en hem de laatste eer te bewijzen.
In Japan raakt Wolverine verstrikt in een levensgevaarlijk complot. Wat volgt is een gevecht op leven en dood, dat Logan voor altijd zal veranderen.
Voor het eerst in zijn leven is hij kwetsbaar en wordt hij lichamelijk en geestelijk zwaar op de proef gesteld. Niet alleen door het dodelijke staal van de samoerai, maar ook door zijn innerlijke gevecht tegen onsterfelijkheid.
The Wolverine is alweer de zesde film waarin Hugh Jackman te zien is als Wolverine. Deze keer is hij gespierder dan ooit.
Jackman moest flink aan de bak om er zo uit te zien. Hij volgde een keihard trainingsprogramma en vroeg acteur en oud-worstelaar Dwayne ‘The Rock’ Johnson om voedingsadvies.
Ook gebruikte Jackman een paar bodybuilderstrucs om ervoor te zorgen dat zijn toch al niet misselijke spierbundels nóg beter uitkwamen in de scènes waarin hij in zijn blote bast te zien is.
Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic
20:26Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'
19:59Nieuw seizoen Ranking the Stars gaat op deze datum van start
15:08Ook deze vier bekende gezichten zijn betrokken bij Videoland Original Vals Spel
14:48Vandaag Inside komt volgend jaar mogelijk drie weken vanuit Curaçao