TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nou ja, niemand... Er is één man die The Jackal zal herkennen als hij hem tegenkomt op straat: IRA-lid Declan Mulqueen (Richard Gere).
De Russische gangster Terek Murad heeft The Jackal (Bruce Willis) ingehuurd om het hoofd van de FBI te vermoorden. Op die manier wil hij zijn broer wreken.
FBI-agent Preston (Sydney Poitier) moet de aanslag op zijn chef zien te voorkomen. Dan is het toch lastig dat hij geen flauw idee heeft hoe de huurmoordenaar er precies uitziet: The Jackal is een meester in vermommingen.
De enige man die Preston kan helpen om The Jackal op te sporen is IRA-terrorist Declan Mulqueen (Richard Gere). Alleen zit die in de cel.
In ruil voor strafvermindering is Mulqueen wel bereid om de FBI te helpen.
The Jackal is een remake van de filmklassieker The Day of the Jackal uit 1973.
Toen hij hoorde dat er een remake van zijn film kwam, vroeg regisseur Fred Zinnemann Universal om die remake The Jackal te noemen. Hij wilde niet dat de nieuwe film dezelfde naam had als zijn origineel. Een paar maanden later overleed de regisseur.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij