TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nou ja, niemand... Er is één man die The Jackal zal herkennen als hij hem tegenkomt op straat: IRA-lid Declan Mulqueen (Richard Gere).
De Russische gangster Terek Murad heeft The Jackal (Bruce Willis) ingehuurd om het hoofd van de FBI te vermoorden. Op die manier wil hij zijn broer wreken.
FBI-agent Preston (Sydney Poitier) moet de aanslag op zijn chef zien te voorkomen. Dan is het toch lastig dat hij geen flauw idee heeft hoe de huurmoordenaar er precies uitziet: The Jackal is een meester in vermommingen.
De enige man die Preston kan helpen om The Jackal op te sporen is IRA-terrorist Declan Mulqueen (Richard Gere). Alleen zit die in de cel.
In ruil voor strafvermindering is Mulqueen wel bereid om de FBI te helpen.
The Jackal is een remake van de filmklassieker The Day of the Jackal uit 1973.
Toen hij hoorde dat er een remake van zijn film kwam, vroeg regisseur Fred Zinnemann Universal om die remake The Jackal te noemen. Hij wilde niet dat de nieuwe film dezelfde naam had als zijn origineel. Een paar maanden later overleed de regisseur.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'