TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Terwijl Max (Jean-Claude Van Damme) deze klus probeert te klaren, denkt hij dit tijdreizen ook te kunnen gebruiken voor privézaken.
Nadat de mogelijkheid om door de tijd te reizen is geperfectioneerd, ontstaat er een nieuw type wetshandhavingsdienst: de Time Enforcement Commission, kortweg TEC. Max Walker, een zogenaamde timecop, werkt voor TEC.
Tien jaar geleden werd Max aangevallen, waarbij zijn vrouw werd vermoord. Tot op de dag van vandaag laat dit hem niet los. Voor een opdracht spoort Max een oud-collega op die het verleden in ging om geld te verdienen. Max brengt hem terug voor veroordeling. Deze oud-collega stribbelt tegen en vertelt Max dat senator McComb (Ron Silver), de man die verantwoordelijk is voor TEC, hem stuurde.
Alsof dat nog niet ingewikkeld genoeg is, moet Max ook nog eens de moord op zijn vrouw in het verleden zien te voorkomen.
Jean-Claude Van Damme is een van de weinige Belgische acteurs die is doorgebroken in Hollywood. Vooral in de jaren 80 en 90 was hij in veel succesvolle films te zien zoals Bloodsport, Cyborg, Kickboxer, Universal Soldier en Hard Target.
Ook in Timecop is 'the muscles from Brussels' weer lekker bezig.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia