TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik kan het bijna zelf niet geloven, maar ik ga in een film spelen", zo begint de zanger tegenover RTL Boulevard. "Het is een romantische komedie, een Nederlandse film."
De volkszanger had naar eigen zeggen wel behoefte aan een nieuwe uitdaging en die vindt hij in dit acteerwerk. "Ik zie mezelf eerder zoiets doen dan iets op televisie als quizmaster, volgens mij ben ik daar niet voor gemaakt", zo zegt hij. "Maar ik wilde wel een keer wat nieuws."
Tino is naar eigen zeggen druk bezig met het lezen van het script. Ook oefent hij al met zijn tegenspeelster. Hij wil niet bekendmaken wie dat is. De 36-jarige zanger van onder meer 'Jij liet me vallen' verzorgt ook de soundtrack van de film.
De verwachting is dat de film begin 2021 verschijnt.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier