TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bill Kiowa (Montgomery Ford) wordt na vijf jaar gevangenisstraf vrijgelaten. Kiowa is vastberaden wraak te nemen op James Elfego (Tatsuya Kakadai), de sadistische leider van de Comancheros.
Deze Elfego is niet alleen verantwoordelijk voor de dood van Kiowa's vrouw, hij heeft er ook voor gezorgd dat Kiowa al die jaren onschuldig gevangenzat.
Kiowa gaat in Today We Kill, Tomorrow We Die een team samenstellen. Deze bestaat uit: krachtpatser O'Bannion (Bud Spencer), Sheriff Jeff Milton (Wayde Preston), schutter Bunny Fox (Franco Borelli) en gokker Francis 'Colt' Moran (William Berger).
Hij huurt deze vier scherpschutters in om voor eens en altijd met Elfego af te rekenen. Elfego bereidt met zijn Casmoncheros een nieuwe overval voor. Tijd om dan toe te slaan!
Tatsuya Nakadai sprak alleen Japans, dus moest regisseur Tonino Cervi communiceren via een tolk en gebarentaal. Nakadai had nog nooit paard gereden en viel er dan ook vrij snel af. Gelukkig raakte hij niet gewond.
Wayde Preston was ook moeilijk om mee te communiceren. Hij was constant high van de marihuana. Zo vonden ze hem tijdens het draaien van Today We Kill, Tomorrow We Die een keer stoned in het bos, zittend tegen een boom, terwijl hij ondersteboven een krant probeerde te lezen.
John Buijsman duikt op in Goede Tijden, Slechte Tijden
08:20Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage