TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Pierce Brosnan maakte in GoldenEye zijn debuut als James Bond. Tomorrow Never Dies, Bondfilm nummertje achttien (en nummer twee voor Brosnan), doet weer denken aan de klassieke Bondfilms uit de jaren 60 en 70.
Dat betekent dat regisseur Roger Spottiswoode de kijker in Tomorrow Never Dies vergast op (elegante) actie, vernuftige gadgets en volop typisch Britse onderkoelde humor. Bonds tegenstander is mediamagnaat Elliot Carver (Jonathan Pryce). Hij wil een wereldwijd media-imperium opzetten en is bereid de Derde Wereldoorlog te ontketenen om dat te bewerkstelligen.
M (Judi Dench) stuurt James Bond eropaf om hem tegen te houden. Daarbij krijgt hij hulp van zijn Chinese collega Wai Lin (Michelle Yeoh). Tijdens zijn missie loopt 007 zijn oude vlam Paris (Teri Hatcher) tegen het lijf, zij is inmiddels getrouwd met Carver.
De Italiaanse actrice Monica Bellucci deed auditie voor Tomorrow Never Dies. De rol van Paris Carver ging uiteindelijk aan haar neus voorbij. Pierce Brosnan was daar niet over te spreken. Hij had graag met Bellucci samengewerkt, maar "De sukkels van de casting zeiden nee". Achttien jaar later kreeg Monica Bellucci – op haar vijftigste! – dan toch haar rol als Bondgirl in Spectre.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'