TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) droomt van Mars, maar heeft geen geld voor een reis naar de rode planeet. Gelukkig is daar in 2084 een oplossing voor.
Douglas laat die reis naar Mars gewoon in zijn herinnering implanteren. Daarvoor neemt hij contact op met een bedrijf dat handelt in herinneringen, Rekall Inc. Bij het implanteren van de herinnering gaat er iets mis. Wat heet: Douglas krijgt helemaal geen ontspannen vakantie op de rode planeet. Quaid herinnert zich dat hij een geheim agent is die op Mars de rebellen moet gaan helpen. Tijd om dat eens grondig te gaan onderzoeken.
Total Recall is een verfilming van een verhaal van Blade Runner-schrijver Philip K. Dick. In handen van onze eigen Paul Verhoeven levert dat een stevige en spectaculaire sf-actiefilm op. Deze film zit dan ook zo vol bizarre momenten en snedige oneliners dat eigenlijk geen moment duidelijk is wat nou echt is en wat niet.
Eigenlijk was het de bedoeling dat Arnold Schwarzenegger de hoofdrol zou spelen in RoboCop. Dat ging niet door omdat de Oostenrijkse Eik niet in het kostuum zou passen. Toen Schwarzenegger RoboCop (met Peter Weller in de titelrol) zag, was hij onder indruk. Arnie was zelfs zo enthousiast dat hij nu heel graag met Paul Verhoeven samen wilden werken.
Dat liet de regisseur geen twee keer zeggen. Hij castte hem meteen voor de hoofdrol in Total Recall.
Total Recall is op donderdag 23 januari 2025 om 22:20 uur te zien op Viaplay TV.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw