TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Emmanuèle (Sophie Marceau) gaat halsoverkop naar het ziekenhuis: haar de 85-jarige vader, André (André Dussollier) heeft net een beroerte gehad. Zij krijgt een aparte boodschap van haar vader. André vraagt zijn dochter om hulp bij het beëindigen van zijn leven.
Dit verzoek plaatst Emmanuèle in Tout s'est bien passé voor een groot moreel dilemma. Respecteert zij haar vaders wens of niet? Emmanuèle wordt door deze situatie gedwongen te reflecteren op haar familiebanden, liefde en de complexiteit van het leven en dood.
Regisseur François Ozon besloot om Tout s'est bien passé te maken nadat hij het boek van Emmanuèle Bernheim had gelezen. Hij had al eerder met Bernheim samengewerkt.
Bernheim was zelf bezig met de voorbereidingen om haar boek te verfilmen toen ze onverwacht overleed in 2017. Ozon nam het project over als een manier om eer te bewijzen aan haar leven en hun vriendschap. Dit maakt de film extra gelaagd. Het is niet alleen een verhaal over afscheid en keuzes rond het levenseinde, maar ook een ode aan de auteur.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'