TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het had zo’n leuk weekend moeten worden voor Brea (Paula Patton) en haar vriend John (Omar Epps), maar dat loopt helemaal anders.
Ze gaan in Traffik de bergen in voor een romantisch weekend. Onderweg stoppen ze bij een klein plaatsje langs de kust. Daar krijgen ze het aan de stok met een motorbende.
Ze kunnen nog maar net wegkomen voor het volledig uit de hand zou lopen, doordat de sheriff ingrijpt.
Een van de bendeleden weet hen te achtervolgen, maar die weten ze van zich af te schudden.
Als ze zijn eindelijk zijn aangekomen op hun bestemming komen ze erachter dat ze tijdens het opstootje zonder dat ze het wisten in het bezit zijn gekomen van een mobiele telefoon van de bende.
Daardoor komen ze flink in de problemen, want de bende wil koste wat het kost zijn schokkende geheimen beschermen. Hoe dat afloopt, zie je in Traffik.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'