TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De meeste zombiefilms werken volgens een vast patroon. Na een zombie-invasie gaan de overlevende mensen naar een veilige plek.
Meestal is dat een huis, een winkelcentrum of een legerbasis. In ieder geval een plek waar de mensen zich kunnen verschansen en waar voldoende proviand, wapentuig en ander handig spul te vinden is.
In het Zuid-Koreaanse Train to Busan zit het anders in elkaar. Zombies en mensen zitten allemaal bij elkaar in een trein.
Die trein raast van hoofdstad Seoel naar Busan. Uitstappen op een veilig stationnetje is er niet bij: overal zijn zombies.
De mensen kunnen alleen maar proberen om de zombies uit ‘hun’ coupés te houden. Maar dat is natuurlijk niet alles.
De passagiers, onder wie Seok-woo (Yoo Gong) en zijn dochtertje Soo-an (Su-an Kim), moeten ook proberen de locomotief te bereiken. Daarvoor moeten ze wel de hele zombietrein door...
Train to Busan is niet de eerste zombiefilm van de Zuid-Koreaanse regisseur Sang-ho Yeon. Eerder maakte hij al de korte animatiefilm Seoul Station.
Volgens de regisseur is Train to Busan een vervolg op die film. Na het grote succes ervan kreeg ook Train to Busan een vervolg.
Peninsula was in de zomer van 2020 in de bioscoop te zien.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'